Aktualności

  • Rozwijając markowy produkt turystyczny, jakim jest Sieć Najciekawszych Wsi (SNW), Zarząd Stowarzyszenia Polska Sieć Odnowy i Rozwoju Wsi podjął w ubiegłym roku decyzję o poszerzeniu produktu "SNW" o kategorię "Miejsce Ciekawe". W ogłoszonym w październiku 2020 r. konkursie wyłoniono pierwszą piątkę laureatów.

  • Zarząd Stowarzyszenia PSORW dziękuje za liczne zgłoszenia nadesłane w konkursie pt. „Miejsce Ciekawe” w ramach Sieci Najciekawszych Wsi organizowanym przez Stowarzyszenie Polska Sieć Odnowy i Rozwoju Wsi.

  • 22 Grudnia 2020

    Wesołych świąt!

    W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Polska Sieć Odnowy i Rozwoju Wsi, w tym trudnym dla nas wszystkich okresie życzymy Państwu zdrowych i pełnych miłości świąt Bożego Narodzenia. Niech nadchodzący 2021 rok przyniesie ze sobą wiele optymizmu, sukcesów i satysfakcji z osobistych dokonań.

  • Stowarzyszenie Polska Sieć Odnowy i Rozwoju Wsi (PSORW) rozwija projekt Sieci Najciekawszych Wsi (SNW) - markowy produkt turystyki wiejskiej, poszerzając go o kategorię „Miejsce Ciekawe”.

  • Przedstawiciele gmin należących do Stowarzyszenia Polska Sieć Odnowy i Rozwoju Wsi spotkali się w dniach 28-29 września w gminie Postomino. Dzień przed spotkaniem, w niedzielę 27 września odbyło się posiedzenie Zarządu i Komisji Rewizyjnej.

×

Wyszukaj w serwisie